Skoči na glavno vsebino

V petek, 29. 9. 2023, smo imeli učenci 4. in 5. razredov športni dan. Odpravili smo se na pohod na Cerje.

Zjutraj nas je pred šolo čakal avtobus in nas odpeljal do Opatjega sela. Najprej smo se okrepčali s sendvičem in pijačo, potem pa se polni energije odpravili proti vasi Lokvica. Ozke in širše gozdne poti so nas kasneje pripeljale do Borojevičevega prestola, kjer je bil čas za odmor. Sledil je še zadnji del poti do razglednega vrha Cerje. Ker nam je bilo vreme naklonjeno, smo lahko opazovali tudi daljno okolico, vse od skrajnega roba zahodne Vipavske doline pa do Italije. Videli smo tudi morje. Ko smo se vrnili do avtobusa, so bile naše noge že precej utrujene. Vseeno smo bili veseli, da smo dan lahko preživeli na svežem zraku in v dobri družbi.

(Visited 91 times, 1 visits today)
Dostopnost