Skoči na glavno vsebino

Učenci

Interesne dejavnosti

Interesne dejavnosti v šolskem letu 2023/24

CENTRALNA ŠOLA KOMEN

NAZIV KROŽKA

MENTOR

RAZRED

ŠPORTNE URICE

AGATA PERDEC

1.

PRAVLJIČNO-LIK. IGRARIJE

TANJA SPAČAL

1.

PRAVLJIČNI KROŽEK V ANGLEŠČINI

HELENA VUKSANOVIĆ

1.–3.

KREATIVNO PISANJE

TANJA SPAČAL

3., 4.

ZABAVNA MATEMATIKA

TATJANA METLJAK NIKOLIĆ

2., 3.

BRALNA ZNAČKA

RAZREDNIČARKE

1.–5.

VEZENJE

MIRJANA TRAMPUŽ LUIN

2.–8.

VESELA ŠOLA

VERONIKA MINKUŽ

4.–9.

JOGA ZA OTROKE

MONIKA BITEŽNIK

4., 5.

ŠPORTNI KROŽEK

ANA MASTEN

2., 3.

DRAMSKI KROŽEK V ANGLEŠČINI

MOJCA UHERNIK PIPAN

4.–7.

ANGLEŠKA BRALNA ZNAČKA

MOJCA UHERNIK PIPAN,

DARJA URH, HELENA VUKSANOVIĆ

1.–9.

KAJ LAHKO NAREDIM ZA BOLJŠI SVET?

MOJCA UHERNIK PIPAN

7.–9.

BRALNA ZNAČKA

VLASTA METLIKOVEC

7.–9.

BRALNA ZNAČKA

IRENA RUSTJA

6. A

OTROŠKI PEVSKI ZBOR

ANDREJA RUSTJA

1.–2.

OTROŠKI PEVSKI ZBOR

ANDREJA RUSTJA

3.–5.

MLADINSKI PEVSKI ZBOR

ANDREJA RUSTJA

6.–9.

PRAVLJIČNI KROŽEK

ALENKA KAJTNA

1.–2.

KLEKLJARSKI KROŽEK

ALENKA MEZEK ŠIBELJA

3.–9.

ITALIJANŠČINA*

ANJA HUMAR KOREČIČ

1.–3.

DEBATNI KLUB

ANJA HUMAR KOREČIČ

7.–9.

ITALIJANSKA BRALNA ZNAČKA

ANJA HUMAR KOREČIČ

4.–9.

ROBOTIKA

LUCIJA FILIPČIČ KRIŽAJ

6.–9.

TURIZEM

METKA PALJK, DUNJA PERIC

8., 9.

VRTNARSKI KROŽEK

NATAŠA ČOTAR

1.–5.

ŠAHOVSKI KROŽEK

ZORAN SPASENIĆ

3.–9.

MAŽORETKE

ŠPELA GRMEK

1.–7.

ASTRONOMIJA

TOMAŽ MAVRIČ

7.–9.

CONNECTING CULTURES

DARJA URH

  7.–9.

SINTESIZER

ANDREJA RUSTJA

2.–6.

 USTVARJANJE

  VERONIKA MINKUŽ

 3.–5.

KOLESARSKI KROŽEK

KRISTINA PAVLICA

5.

 

PODRUŽNIČNA ŠOLA ŠTANJEL

 

NAZIV KROŽKA

MENTOR

RAZRED

PRAVLJIČNI KROŽEK

MATEJA ŠIRCA

1.–3.

PRAVLJIČNI KROŽEK V ANGLEŠČINI

HELENA VUKSANOVIĆ

1.–3.

ŠPORTNI KROŽEK

TADEJA PANGOS

1., 2.

ŠIVANJE

ANA VALEČIČ

1.–6.

VESELA ŠOLA

TADEJA PANGOS

4.–6.

SINTESIZER

KRISTINA PAVLICA

1.–6.

BRALNA ZNAČKA

RAZREDNIČARKE

1.–5.

ROKOMET

MIHAELA BERNETIČ PERHAVEC

4.–6.

MAŽORETKE

MIHAELA BERNETIČ PERHAVEC

1.–6.

ANGLEŠKA BRALNA ZNAČKA

MOJCA UHERNIK PIPAN

4.–6.

DRAMSKA IGRA V ANGLEŠČINI

MOJCA UHERNIK PIPAN

5., 6.

BRALNA ZNAČKA

NINA GORJAN

6.

OTROŠKI PEVSKI ZBOR

ANDREJA RUSTJA

1.–2.

OTROŠKI PEVSKI ZBOR

ANDREJA RUSTJA

3.–6.

ITALIJANŠČINA*

ANJA HUMAR KOREČIČ

1.–3.

DRAMSKO-RECIT. KROŽEK

KRISTINA PAVLICA

3.–6.

ITALIJANSKA BRALNA ZNAČKA

ANJA HUMAR KOREČIČ

4.–6.

OBLIKOVANJE

MATEJA KREČIČ

1.–3.

KLEKLJARSKI KROŽEK

ALENKA MEZEK ŠIBELJA

3.–6.

ŠOLSKI VRT

ANA VALEČIČ

1.–6.

KOLESARSKI KROŽEK

KRISTINA PAVLICA

5.

 

Legenda: * sofinanciranje s strani staršev

(Visited 200 times, 1 visits today)
Dostopnost