1. dan

36 četrtošolcev je v ponedeljek, 17. 6., naložilo kovčke na avtobus, poslalo ljubčka staršem in se pogumno odpeljalo proti Termam Čatež. V popoldanskem času so opravili preizus plavanja in začeli pridno vaditi plavalne tehnike. Na večernem sprehodu so spoznali okolico hotela in vam iz Gusarskega otoka pošiljajo lepe pozdrave.

2. dan

Četrtošolci iz Komna in Štanjela že pridno vadijo plavalne tehnike po skupinah za Delfinčka. Vreme nam je idealno naklonjeno in ga izkoriščamo na polno.

Po večerji smo se odpravili na brod na Savi in si ogledali rojstno hišo Jožeta Toporišiča.

Večer smo zaključili s skupnim druženjem ob sladoledu.

3. dan

Tudi danes so učenci pridno plavali in se igrali na vodnih igralih. Pogumno se borijo z domotožjem in se trudijo pospravljati sobe, saj jih učiteljice skrbno pregledujejo.

Spomnili smo se tudi na sorodnike in jim napisali pisma.

Pred spanjem, pa smo mišice spočili ob gledanju filma Rocca spreminja svet.

Učiteljice Veronika, Heidi in Ana.