V zgodnjih jutranjih urah smo danes, v četrtek, 6. junija 2024, na pot pospremili Miho Deželaka. Svojo 9. etapo je pričel v Komnu in pot nadaljeval proti Štanjelu.

V Komnu ga je ob 7.00 pričakalo veliko učencev in staršev, ki so se izkazali tudi v donaciji in sicer v Deželakov fond prispevali kar 925 €. Na sprejemu pred šolo so sodelovali še Prostovoljno gasilsko društvo, Biostile in vrtec. Sprejem so popestrili naši harmonikaši in pevski zbor.

Pred šolo v Štanjelu so ga pričakali učenci in otroci iz vrtca ter varovanci Društva Vezi. Skupaj se zaplesali Deželakov ples in pesmici za rojstni dan – Anet in Davidu. Šolo je zapustil s še dodatnimi 519 €.

Vsem se iskreno zahvaljujemo za donacijo in sodelovanje pri sprejemu Junaka Deželaka.