Skoči na glavno vsebino
Včeraj, v večernih urah, se je ekipa Karstmasters vrnila s svetovnega tekmovanja v robotiki, kjer so zasedli visoko 7. mesto. Ob prihodu pred šolo jih je čakalo presenečenje. Starši, stari starši, učitelj/ice ter sošolci so tekmovalcem in mentorici pripravili sprejem. Ni manjkala ne glasba s harmoniko, ne pijača in ne slastna torta. Sprejema se je udeležil tudi g. župan. Stiski rok in objemi so jim dali vedeti, da so/smo ponosni na njih, da se skupaj z njimi veselimo njihovega vrhunskega uspeha. Ponovno so dokazali, da se s svojim znanjem kosajo z najboljšimi v svetovnem vrhu. Z željo, da na tekmovanju ne bodo čisto zadnji se sedaj lahko pohvalijo, da so Komenci med “top ten” v svetu. Iskrene čestitke Naju, Nejcu, Maticu in mentorici Luciji za izvrsten uspeh, ki je ponesel ime šole, Komna in Slovenije v svet. Donatorjem pa ponovna zahvala za podporo in zaupanje v uspeh ekipe Kartsmasters.
(Visited 77 times, 1 visits today)
Dostopnost